Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Makyaj Temizleme Süngeri Solingen 2 ADET 720111

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 789 Adet
%40
TL124,99 TL74,95Ürün Özellikleri : ÜRÜN, HAFİF NEMLİ GÖNDERİLECEKTİR. 

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Fiber Selülöz

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Solingen Professional Bores Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan 2 model tasarımı, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. Renklerde farklılıklar olabilir

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  yuvarlak 8 cm çap - dikdörtgen 9.5 x 6.5 cm 

Selüloz Yüz Süngerleri, günlük yüz temizliği için üstün kaliteli süngerlerdir. Kiri, makyajı çıkarmak ve gözenekleri nazikçe temizlemek için makyaj temizleyici veya yüz temizleyici ile eşleştirildiğinde mükemmel çalışırlar.

BÜYÜK BOYUT: Diğer sıkıştırılmış doğal selüloz yüz süngerlerinin çoğuyla karşılaştırıldığında, bu profesyonel estetik süngerler en rahat kullanımı ve sonucu elde edecek kadar büyüktür.


PROFESYONEL SÜNGERLERİ: Makyajı çıkarmak, nazikçe pul pul dökmek ve gözenekleri temizlemek için kullanılabilir.

DEFALARCA YENİDEN KULLANILABİLİR: Bu selüloz süngerler tamamen tekrar kullanılabilir. Bu yeniden kullanılabilir yüz süngerleri birçok kez tekrar kullanılabilir, her kullanımdan sonra temiz suyla yıkayın ve kurutun ve bir sonraki kullanım için serin ve kuru bir yerde saklayın. Birçok spa yüz süngerine benzer yapıya sahip olan bu sıkıştırılmış selüloz yüz süngerleri, hassas ciltler için uygundur ve günlük temizlik için yeterince naziktir.

ÇOK İŞLEVLİ : Sıkıştırılmış yüz süngeri gözenekleri derinlemesine temizleyebilir ve cildi nazikçe temizler. Makyaj çıkarıcı ve temizleyicinizin yanında kullanabilir, yüz süngerinize uygulayabilir ve ardından makyajı, yüz maskesini, kiri ve daha fazlasını çıkarmak için yüzünüze hafifçe masaj yapabilirsiniz. . Sıkıştırılmış yüz süngeriyle yüzünüzü yıkamak, gözeneklerdeki kiri temizlemek için kullanabilir ve banyo için de kullanabilirsiniz

DOĞAL VE GÜVENLİ :Bu yüz peeling süngerleri, herhangi bir kimyasal madde içermeyen doğal bitki liflerinden yapılmıştır. Tahriş veya sert kimyasal koku olmadan temizler. Her cilt tipine uygundur, hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar