Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Maske Sıvı Fondöten Tonlama Spatulası Çelik 719997

Son 48 Saatte Satılan : 526 Adet
%46
TL153,95 TL82,99


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : paslanmaz çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion   olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 16 x 1 cm

Sıvı temeli rengini karıştırmak, sıvı temeli uygun bir renk oluşturmak için sıvı temeli nötralize etmek ve eşit olarak karıştırmak için kullanılır. Renkleri karıştırmak ve çapraz kontaminasyonu önlemek için Ideal
Ergonomik sap tutmak kolay ve rahattır.
Paslanmaz çelik kozmetik spatulası profesyonel salonlar veya aileler için çok uygundur. Bir partide olduğunuzda veya dışarı çıktığınızda çantanıza konacak kadar küçükler. 5. Renk karıştırma çubuğu, makyaj renk karıştırma, maske, ağda vb için kullanılabilir. Gelişmiş işleme teknolojisi ile, yumuşak, hassas ve kullanımı güvenlidir.
Dayanıklı malzeme: Makyaj paletleri çubuğu, güçlü, paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Paslanmaz çelik makyaj spatulası, salonda veya evde profesyonel kullanım için mükemmeldir.
Bu makyaj çubuğunun kir, yapıştırıcı ve renk uyumu elde etmesi kolay değildir.
Fondöten-sıvıyı karıştırın: İstenilen makyaj rengini elde etmek için paletleri karıştırmak için bir makyaj çubuğu kullanın. Geniş uygulama alanı: Renk çubuğu, oje, ruj, göz farı, oje, fondöten-sıvı, el kremi, vücut kremi ve diğer ürünleri karıştırmak gibi fondöten-sıvıyı karıştırmak için uygundur.
Taşınabilir tasarım: Makyaj sanatçıları ve manikürcüler için vazgeçilmez bir araç.
Küçük boyutlu, hafif, saklaması ve taşıması kolay, ev kullanımı, kozmetik mağazaları ve manikür salonları için uygundur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 



Bunları da aldılar