Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Erkek Kaş Şekillendirme Tüy Alma Jileti Zeno Design 4 ADET 718897

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 399 Adet
%53
TL114,95 TL53,95Ürün Özellikleri :

Materyal : Paslanmaz Çelik Bıçak + Plastik Sap

Adet / Renk / Tasarım : 4 Adet, TransForMacion Zeno Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan ürünü/modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler :  15 cm uzunluk 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sadece kaşınızdaki ve kaş arasındaki tüyleri almakla kalmaz, aynı zamanda yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki gereksiz tüyleriniz için de uygundur. El, ayak, vücut kılları, koltuk altı, yüz kılı tıraş makinesi olarak da kullanılır, sakal kenarlarındaki tüyleri yok eder, ayrıca boyun bölgesindeki ince tüyleri almak için kullanılır. Kaşları koparmadan, cımbızla, ağda veya diş çekmeden mükemmel kaşlar oluşturun.   tüy dökücü kremlere ve tıraş bıçaklarına harika bir alternatif.

KULLANIMI KOLAY : Keskin bıçak, yeni başlayanlar için kullanımı ve taşınması güvenli olan üstte plastik bir kapak ile birlikte gelir.

PASLANMAZ ÇELİK : Tıraş Bıçağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve sapı plastiktir.
Sadece kaşınızdaki tüyleri çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki gereksiz tüyleriniz için de uygundur.

DAHA UYGUN VE AĞRISIZ. Geleneksel yöntemlerden farklı olarak, kaşlarınızı hızlı bir şekilde şekillendirebilir ve cilt koruma altında nazikçe şık bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

YÜKSEK DERECELİ TIRAŞ ETKİSİ. Uzun ömürlü keskinlik ve hassas tasarımlı paslanmaz çelik bıçaklar, kaymayı önleyici tutuş ile kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar.

BÜYÜK TIRAŞ DENEYİMİ. Bu kaş tıraş makinesi ile kaşlarınızı güzelleştirebilir ve yüzünüzdeki veya vücudunuzdaki tüyleri ince bir şekilde düzeltebilirsiniz  


HASSAS : Korumalı tasarıma sahip tıraş bıçağı kenarı, genişletilmiş bıçak kesiti ve ağ ile özel tasarım, rahat tıraş sağlar, cildi incitmekten korur. Pürüzsüzleştirir ve Eksfoliye eder, ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. Güvenlik bıçakları tüyleri hızlı ve kolay bir şekilde kenarlar ve alır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
Bunları da aldılar