Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Sakal Dolgunluk Kalemi 719006

%28
TL457,99 TL329,95


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Adet : 1 SET

Sakal Boşluğunu Doldurma : Sakal Kalemi Dolgu Çubuğumuz Düzensiz Sakal, Sakal Renk Farkı, Düzensiz Sakal Kalınlığı vb. Sorunlarını Çözmenize Yardımcı Olabilir.

Gri Sakalı Kapatın: Sakal Kalemi Dolgu Çubuğumuz Yüzünüzdeki Gri Sakal ve Beyaz Sakalı Kapatmanıza Yardımcı Olacak, Daha Genç ve Yakışıklı Görünmenizi Sağlayacak

Kullanılacak Adımlar: 1. Önce Kalem Ucunun Kapağını Açın, 2. Sakal Rengi Dolgu Çubuğunu Döndürerek açın (RUJ GİBİ)  3. İstediğiniz Alana Nazikçe Uygulayın (Not Lütfen Rengin Çok Koyu Olmasını Önlemek İçin Çok Fazla Güç Kullanmayın), 4. Rengi Eşit Şekilde Fırçalamak İçin Fırçanın Diğer Ucunu Kullanın

Suya ve Tere Dayanıklı: Sakal Kalemi Renkli Dolgu Çubukları, Cildinize veya Sakalınıza Zarar Vermeyen Yüksek Kaliteli Doğal Malzemelerden Yapılmıştır ve İster Terleyin İster Yağmurla Karşılaşın, Şekillerini İyi Tutarlar! Mükemmel su geçirmez ve ter geçirmez fonksiyona sahiptir. Tere dayanıklı ve su geçirmez uygulama, solmayı veya lekelenmeyi en aza indiren verimli ve dayanıklı kaplama sağlar. Erkek renk sakal dolgusu cilt dostu olması ve tüm SAKAL/BIYIK tiplerinde kullanılması güvenli olması sayesinde uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. Bulaşma, solma, erime endişesi duymadan güvenle kullanabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar