Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Selülit ve Masaj Yastığı 2 ADET E.Alamilla Design 720003

%57
TL199,99 TL86,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal : Ahşap tutma bölgesi + Bristol Masaj yastığı

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Esparza Alamilla Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan model ve rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 12.8 x 7.4 x 4 cm 

Kaliteli malzeme ve işleme el sanatları ile, kullanımı dayanıklıdır.
Uçucu yağlı spa masajı için kullanılabilir, bu da uçucu yağ daha iyi emilimine yardımcı olur.
Cildi yukarı doğru dairesel bir hareketle masaj yapın. Duştan önce kullanmak cildinizin pürüzsüz görünümünü canlandırmaya ve geliştirmeye yardımcı olabilir.
En iyi sonuç için banyo veya duştan önce günlük kullanın
Vücut masaj fırçası elastik hava yastığı ile tasarlanmıştır ve tüm vücuda rahatça masaj yapabilen yüksek kaliteli günlüklerden yapılmıştır. Bu sizin özel spa masajınızdır.
Masaj tarağının sapı, güvenli ve dayanıklı olan yüksek kaliteli kütüklerden yapılmıştır ve dokusu hafiftir. Eldeki masaj tarağını daha iyi sabitlemek için tutacağın bir bandajı vardır.
Bu anti-selülit masaj fırçası lenf uyarıcı için vücudu masaj yapar ve vücudun selülitini etkili bir şekilde uzaklaştırarak kilo kaybı sağlayabilir ve vücudu güçlendirir.
Bu vücut masaj fırçası kompakt ve hafiftir ve vücudu rahatlatmak için vücudun baş, kol, sırt vb. birçok bölgesine masaj yapmak için kullanılabilir.
Bu, pil gerektirmeyen, taşıması kolay ve her zaman her yerde kullanılabilen manuel bir vücut masaj fırçasıdır. Her gün banyoda veya duşta kullanmak daha iyidir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar