Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kulak Temizleme Mumlu Kit 719348

Son 48 Saatte Satılan : 45 Adet
%44
TL113,95 TL63,99Ürün Özellikleri :

Materyal : Paslanmaz Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 7 li set (5 parça paslanmaz çelik temizlik kiti + 1 adet fırça + 1 çift kulak temizlik mumu )  TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan kombinasyonu, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

7 in 1 Kulak Temizleme Aracı Kulak Kiri Temizleme Aracı : Kulak kiri temizleme kiti, hem yumuşak hem de sert kulak kiri temizlemek için 6 farklı boyutta kulak küret temizleyicisine sahiptir, hassas kulaklarınızın çizilmesini önlemek için etkili bir şekilde rahattır, etkili bir şekilde temizlerken kulak kanalınıza zarar vermeyin. Yetişkinler ve çocuklar için yüksek güvenlik. Kullanımdan sonra kulak temizleme çubuklarını temizlemek için küçük bir fırça dahildir.

Gelişmiş Taşlama Tekniği : Kulak kiri giderici aletin tüm yüzeyleri, ağrısız kulak temizleme deneyimi sunmak için hassas kulaklarınızın çizilmesini önleyecek kadar dikkatlice cilalanmış ve yeterince pürüzsüzdür. Sap, güvenli ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. Zarif görünüm, kontrolü kolay ve daha güvenli, hassas kulaklarınızı korur.
Yüksek Kaliteli Malzeme : Kulak temizleme alet seti paslanmaz çelikten yapılmıştır, dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Kolayca deforme olmaz. Bu kulak kiri temizleme alet kitleri, kulak kirini her yönden kolayca temizleyebilir ve kişisel ve ev kullanımı için güvenlidir.
Kullanımı Kolay : Kullanmadan önce ve sonra bunları sabun ve suyla iyice durulayın. Bu kulak kiri temizleme kiti, plastik bir saklama kutusuyla birlikte gelir. Seyahat veya evde saklama için ideal olan ince kutuyla kulak temizleme çubuğu kitinizi temiz ve hasarsız tutun.
 

KULAK TEMİZLİK MUMU ;

 

Ölçüler : 22 cm

Tasarım TransForMacion Liza Bataieva Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.

 

Kulak mumu yaptığı hava basıncı ile kulağınızda erişemeyeceğiniz bölgelerdeki kirlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır.
Kullanımı basittir ve özel bir yeteneğe gerek yoktur.
Mumun kulağa uygun kısmını, ince kısmı kulağınızı içine çok ileri olmayacak ve hava kaçırmayacak şekilde takınız.
Mumun orta kısmına daha önce hazırlanan orta kısmı delik olan kartonu geçiriniz, bu karton birlikte satılmaz bunu önceden hazırlayınız,
bundaki amaç kulak kısmına mumdan dökülme olursa kulak kısmına zarar vermemesi içindir.
Üst kısımdan bir çakmak sayesinde yakın ve mum uygun kısma kadar yanmasını yanan mumun hava basıcı ile kirleri toplamasını sağlayın.
Kırmızı çizgiye kadar yanan mumu bir kase suya batırıp söndürebilirsiniz.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar