Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Silikon Kulak Tıkacı İpli 3 ADET Howard Design 718395

20 TEMMUZ 23:59'A KADAR İNDİRİMDE !
KAMPANYA ÖNCESİ FİYATI : 52 TL
%77
TL150,99 TL34,25


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon

Adet : 3 set

Ölçüler : Silikon 2,7 x 1,4 cm , İp 60 cm

Tasarım TransForMacion Avolt Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. /strong>

Saatlerce giyildiğinde rahat olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle bu kulak tıkaçları uyurken veya işte kullanılmaya uygundur.

YÜKSEK KALİTE: Çıkarılabilir naylon kordon güçlü, dayanıklıdır ve her bir çifti bir arada tutmaya yardımcı olur. Silikon kulak tıkaçları yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. 32 dB'lik gürültü azaltma derecesi (NRR).

KONFORLU UYUM: Gün boyu rahat giyilmesi için yumuşak silikondan yapılmıştır. Hafif, taşınabilir ve kullanışlı.

ÇOK AMAÇLI: İş yerinde veya evde gürültüyü azaltmak için harika. Bu gürültü önleyici kulak tıkaçlarını uyurken, yüzerken, avlanırken, konserlerde veya şantiyelerde kullanın. Seyahat ederken kullanım için mükemmel!

yüksek seslerin İşitmeye zararı olabilir, ancak daha yaygın olarak uzun süreli, tekrarlayan aşırı gürültüye maruz kalmanın bir sonucudur. Yaygın nedenler arasında yüksek sesli müzik performansları, endüstriyel faaliyetler, ateşli silahlar, araçlar ve çim biçme makineleri ve kar küreme makineleri gibi ev makineleri yer alır. Yüksek veya sürekli gürültünün olduğu ortamlarda daima işitme koruması takarak kendinizi koruyun ve işitme duyunuzu koruyun. Belirtildiği şekilde kullanıldığında, yeniden kullanılabilir kablolu kulak tıkaçları, gürültü azaltma sunar.

MÜKEMMEL GÜRÜLTÜ AZALTMA - Hak Ettiğiniz Huzur, Sessizlik ve Uyku İçin Maksimum Gürültü Azaltma Sağlar! Horlama, Ateş Etme, Avlu Çalışmaları, Konserler ve Diğer Tüm Gürültülü Aktiviteler İçin Mükemmel!

YIKANABİLİR VE YENİDEN KULLANILABİLİR - Yeniden kullanılabilir silikon kulak tıkaçlarımız günlük kullanım için uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

ÇIKARILABİLİR KABLO - kordon çıkarılabilir ve geri takılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar