Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Absolute Burun Siyah Nokta Bandı 18 li PAKET 719154

SON 48 SAATTE SATILAN : 489 Adet
%44
TL253,95 TL140,95Ürün Özellikleri :

Adet  : 18 Adet,  

NOT : Çok daha ağır burun aknelerinde, kuru cilt yerine hafif ıslatmayı deneyebilirsiniz.

Hızlı derin temizlik: Siyah nokta burun bantları Derinlemesine temizleyen gözenek şeritleri burun cildinizi temiz ve sağlıklı tutar. Kir, sebum ve siyah noktalar etkili bir şekilde giderilir.

Cilt durumunu iyileştirin: Kiri ve yağı gözeneklerinizden kaldırarak, siyah noktaları gidererek, gözenekleri sıkılaştırarak ve gelecekteki sivilceleri önleyerek anında çıkarın. Aşırı sebum gözenekleri tıkayabilir ve siyah noktalara yol açabilir.

Kullanımı kolay: Siyah nokta burun alçısı Kullanımı çok kolaydır, yalnızca tek parça burnunuzdaki kirli şeyleri temizleyebilir. Burun şeritlerimiz kir ve sebum gözeneklerini temizler ve böylece siyah noktalarla etkili bir şekilde savaşmaya yardımcı olur.

Güçlü adsorpsiyon gücü: Wiyah nokta burun bandı güçlü bir adsorpsiyon gücüne sahiptir ve gözeneklerin derinliklerine kadar uzanır ve siyah noktaları köklere kadar kaldırır. Temizleme şeritleri cildinizi arındırır ve cildinizin yeniden parlamasına izin verir.

Yüksek kaliteli malzemeler: Burun cildinize zarar vermeyecek yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz