Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 5D Doğal Kirpik 2 ÇİFT 720174

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 999 Adet
%49
TL169,95 TL85,95Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Vizon Kirpik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 ÇİFT  TransForMacion Blazina Bores Design olarak tasarladığımız, %87 DOLULUK oranı,  YANINDA KİRPİK YAPIŞTIRICI HEDİYES İYLE resimde yer alan tasarımı, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

insan Saçı Görünümlü Kirpikler:: %100 vizon kirpikler insan saçına yakn doğallık, mat görünümlü, yumuşak, hafif, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir. Dikkat edilirse 12 defadan fazla tekrar kullanılabilir.

Dalga Kıvırcık Kirpik Ucu: Benzersiz dalga kıvırcık kirpik ucuyla öne çıkan kabarık vizon kirpikler daha çok gerçek kirpiklerinize benzemesini sağlar.

5D Etkisi: Vizon kirpik kürkü katman katman dalgalanır, benzersiz, dolgun, kabarık bir kirpik etkisi yaratır ve gözlerinizi tahriş etmeyecek kadar kıvrılmaz.

Yumuşak Pamuklu Kirpik Bandı: Esnek kirpik bandı mükemmel genişliğe ve uzunluğa sahiptir, yumuşak, hafif ve dayanıklıdır. Göz kaleminize yakın, uygulaması ve çıkarması kolaydır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar