Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Starfish Küvet Tıkanma Önleyici Saç Avcısı 716024

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 220 Adet
%52
TL99,95 TL47,95Spesifikasyonlar :
Tasarım ekibinin akvaryumu ziyaretinden ilham alan Starfish konsepti, gerçek bir denizyıldızının akvaryum zemininde emilme yeteneği ile tasarlandı. Bu eğlenceli ama işlevsel tasarımı evinizde kullanın. Bu Denizyıldızı şeklindeki avcı, kapağı giderin üzerinde tutmak için denizyıldızının her bir kolunu kullanır. Esnek ve suya dayanıklı silikondan yapılmış bu ürünün temizlenmesi ve bakımı kolaydır ve kurulumu eğlencelidir; Üzerindeki her bir vantuza bastırın ve hazırsınız!


Renk : Resimdeki Renk ÖRNEKTİR. MAVİ-PEMBE gönderilebilir

Materyal : TPR Silikon

Adet : 1

Ölçüler : 15 x 15 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Kalınlık : 2 mm

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : STARFISH tasarımı ! Sanki evinizde nefes kesen okyanus manzarasının keyfini çıkarıyormuşsunuz gibi

5 vantuzlu artık ve saç tutucu.

Banyolar, duşlar ve zemindeki giderler için uygun olan tüm yaygın tank, lavabo veya küvet türleri için uygundur. Sadece bir lavabo filtresi değil, eviniz için bir dekorasyon olarak da uygundur.

Esnek ve suya dayanıklı TPR malzemeden üretilmiştir
Çoğu lavabo, gider, lavabo ve eğimli eviyeye uyar.
Kullanımı kolay, tutucuyu küvet/duş giderinin üzerine koyun ve güvenli bir tutuş için vantuzlara bastırın, saçı tutması kolay, ancak suyun boşalmasını engellemeyin.
BANYO/KÜVETTE KULLANIM : StarFish, tutucuyu küvet zemininde sıkı bir suya dayanıklı conta ile yerinde tutmak için 5 vantuzlu kalıplanmış bir saç tutucudur. Herhangi bir küvete takmak zahmetsizdir, güvenli bir tutuş için vantuzlara basmanız yeterlidir; çoğu standart küvet ve duş giderine uyar.
Bu saç toplayıcı, saçınızın drenajınızın üzerinde kalmasını sağlar. Starfish'in delikleri suyun kolayca tahliye edilmesini sağlarken saçların kanalizasyona düşmesini engeller. Güvenli bir tutuş için vantuzlara bastırın ve gerisini Starfish'e bırakın!
Starfish, küvet veya duş zemininize güçlü, sıkı bir su geçirmezlik sağlamak için 5 vantuz içerir.
Benzersiz Tasarım : Vantuz tasarımı, KÜVET yüzeyinde etkili ve kullanımı kolaydır; Gözenek tasarımı drenajı hızlandırabilir. Sanki evinizde nefes kesen okyanus manzarasının keyfini çıkarıyormuşsunuz gibi
Filtre saçları ve genel kalıntıları etkili bir şekilde yakalayabilir ve tahliye borusunun tıkanmasını önleyebilir. Eviniz için iyi bir yardımcı olun.
Artıkları etkili bir şekilde yakalar ve KÜVETİNİZİN sorunsuz şekilde boşalmasını sağlar
Yüksek Kaliteli Silikon, Leke tutmaz ve küvetinizi çizmez Yüksek Kaliteli Silikon
Starfish gider kapağı tüyleri/saçları yakalar, küvet ve duşta tıkanmaları önlemeye yardımcı olur. Starfish Bu tahliye saç süzgecinin alt tarafında, tüylerin kanalizasyonu tıkamasını önleyebilen, kullanımı ve çıkarılması kolay olan güçlü absopsiyona sahip beş vantuz bulunur.Bunları da aldılar