Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Novellini Doğal Banyo Sırt ve Selülit Fırçası 716166

ONESTEP GOLD Son 7 Günde Satılan : 538 Adet
%55
TL164,95 TL74,95


ONESTEP GOLD Bu ONESTEP GOLD ürününden 6 ve üzeri adette %10 , 36 ve üzeri adette %15 indirim alırsınız. Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : Bambu saplı + At kılı fırça tasarımı

Ölçüler : RAHAT BOYUT: : Sapın uzunluğu 41 cm X fırça 12 x 7 cm'dir, bu da sırtınızı kolayca temizlemenizi ve masaj yapmanızı sağlar. Kıl yüksekliği 1,5 cm olup kuru fırçalama veya duş jeli için kullanılabilir. - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Cinsiyet : Unisex

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :ÇIKARILABİLİR TASARIM :

GENİŞ KULLANIM ALANI :

CANLANDIRICI : Duş almadan hemen önce günlük rutininize bu kuru fırça ile bir sabah seansı ekleyin ve sadece bir spada alabileceğiniz türden bir bakımla cildinizi gençleştirirken farkı hissedin. Ayaklardan omuzlara kadar bu vücut fırçası, lenf düğümlerinizi uyarmaya, kan akışını iyileştirmeye, toksinleri yok etmeye ve cildinizi başka hiçbir şeyin yapamayacağı şekilde pul pul dökmeye yardımcı olur.

HER YERDE : Duş için bu kullanışlı arka yıkayıcı, size tam güç ve kontrol sağlayan, çıkarılabilir bir tutamak ve bir el kayışı ile birlikte gelir. İster kollarınızı ve uyluklarınızı fırçalamak için el kayışını, ister sırtınızdaki ölü deriye saldırmak için ergonomik sapı kullanın, bu banyo fırçası cildinizin sabunlardan, kremlerden, duş jellerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan eksiksiz bir kuru cilt bakım çözümüdür.

SELÜLİTLE MÜCADELE: Kilo veriyor olsanız bile inatçı selülit cildinizin yaşını veya ötesinde görünmesini sağlayabilir. Bu lenfatik drenajlı kuru vücut fırçası, selüliti ezmeye, fasyayı kırmaya ve cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabilir, böylece duştan her seferinde ışıltılı bir görünüm elde edersiniz.

TAMAMEN DOĞAL: Çok sert olmayan, çok yumuşak olmayan at kılları, sağlam ancak hafif bir bambu fırça gövdesi ve çıkarılabilir sapı ile kuru cilt fırçası cildinizi temizlerken bile kirletmemenizi sağlar . Herhangi bir plastik veya kimyasal içermeyen bu vücut fırçası, lenfatik drenaj ve selülit tedavisi için cildinize çok sayıda fayda sağlar.

ÇIKARILABİLİR TASARIM : Daha uzun bambu sap tasarımına sahip vücut fırçası, banyo fırçasının sırtınızı, omuzlarınızı, kalçalarınızı vb. temizlemesini kolaylaştırır. Uzun sapı kullanmak istemiyorsanız, kolayca çıkarıp el kayışlarında kullanabilirsiniz. .

KOLAY KULLANIM : Banyo fırçasını ılık suyla ıslatın ve zengin köpük elde etmek için biraz duş jeli uygulayın. Tüm vücudunuzu nazikçe fırçalayın. Kullandıktan sonra iyice durulayın, kuru ve havalandırılmış bir yere asın, küflenmeyi önleyin, bakteri üremesini azaltın ve servis ömrünü uzatın.

RAHAT BOYUT: : Sapın uzunluğu 41 cm X fırça 12 x 7 cm'dir, bu da sırtınızı kolayca temizlemenizi ve masaj yapmanızı sağlar. Kıl yüksekliği 1,5 cm olup kuru fırçalama veya duş jeli için kullanılabilir.

GENİŞ UYGULAMALAR : Ahşap sırt temizleyici, hassas ciltler, kuru ciltler ve yağlı ciltler dahil her cilt tipi için uygundur. Ölü deriyi ve toksinleri çıkarabilir ve dolaşımı, hormonu, yağ üreten bezleri ve lenf sistemini uyarabilirler.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


Bunları da aldılar