Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Sırt Kemer Lifi Kabak Lifi Solingen Professional 719710

ONESTEP DIAMOND Son 7 Günde Satılan : 233 Adet
%56
TL238,11 TL104,95


ONESTEP DIAMOND Bu ONESTEP DIAMOND ürününden sepetinize 6 adet eklerseniz %10 ,50 ve üzeri adette anında %15 indirim alırsınız.Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Kabak Lifi + 2.yüzey Pamuk Havlu kaplamalıdır 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Solingen Professional, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 36 x 10  cm

2 YÜZEYLİ TASARLADIK : Özellikler açısından zengin, doğal kabak lifinden yapılmış yüz. Diğer tarafı pamuklu havlu ile kaplanmıştır.

MÜKEMMEL RAHATLIK : Rahat hissetmek ve köpüğü korumak ve kullanımdan sonra daha hızlı kurumak için her iki yönde iki kat yüksek yoğunluklu süngerle içten takviye edilmiştir. Kolay kontrol için eldiven şeklinde yapılmıştır. Sünger, lifin etkinliğini korumak için kullanıcının ellerini ve tırnaklarını korumak üzere güçlü dokuma kumaştan bir iç katmanla kaplanmıştır.

DOĞAL KURUMA : Lifleri kolay asmak için yeri vardır. Kabak lifinden materyal kolay kurumasını sağlar.

MISIR LİFİN FAYDALARI : Özellikle dairesel hareketler şeklinde kullanıldığında gözeneklerin derinlemesine kazınmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Cildin dış yüzeyini terleme sonucu oluşan kalıntılardan temizleyin. Ölü deriden ve geçersiz hücrelerden kurtulun. Cildi yumuşatır ve yumuşacık olmasını sağlar. - Vücut çeşitli sağlıksız salgılardan kurtulur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar