Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12 ADET Silikon Tencere Kulpu

Son 7 Günde Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 8 Adet + 4 Adet hediyeli olarak toplam 12 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon

Adet / Renk / Tasarım : 12 Adet, TransForMacion Vincentis Devoto Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Isı Yalıtımı: Yalıtkan koruyucu bir katmana sahiptir ve ısı transferini güvenli bir şekilde azaltır, ellerinizi korur ve güvenle kullanılabilir.

Dayanıklı Malzeme: Yüksek kaliteli silikondan üretilmiştir, ergonomik olarak tasarlanmış, kokusuz, dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir.

Kaymaz Tasarım: Ürün tutması rahattır, kaymaz tasarımlı, yorulmadan uzun süreli kullanım, kullanımı ve kullanımı daha güvenlidir.

Yıkanabilir : Ürünün temizlenmesi kolaydır, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için sıcak su veya bulaşık makinesinde elle temizlenmesi kolaydır.

Geniş Kullanım Alanı : Çoğu dökme demir tencere, tava, fırın tepsisi, tabaklar için uygundur ve mutfaklarda, pişirmede, pişirmede vb. yaygın olarak kullanılır.

200°c ısıya dayankılıdır

Yapışmaz özelliktedir

Kolayca takılıp çıkartılabilmektedir.

Iç ve dışındaki tırtıklı yapısı sayesinde kaymaz özelliktedir.

Lütfen direkt ateşe maruz bırakmayınız.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar