Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Saç Örgü Perma Lastikleri 1500 ADET RENKLİ 719412


  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon 

Adet / Renk / Tasarım : 1500 Adet (+/- 50) , TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan RANIMBOW rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 1.5 cm  olup Şeffaf Saç Lastiklerimiz 12 cm'e kadar esnemektedir.


Şeffaf Elastik Saç Bantlarımız Güçlü, Dayanıklı ve esnektir. Bu Saç Bağları kolayca kopmaz ve Mükemmel Küçük Saç Bantlarıdır. Saç Lastiği diğer saç bantlarından farklı olarak saçınıza takılmaz ve çekmez.

Bu Şeffaf Saç Bantları, Kısa Saç, Uzun Saç, Bukleler, At Kuyruğu gibi birçok Saç stiline uygundur. Bu Saç Lastik Bantları Mükemmel Bir Saç Tokası Yapar,

Saç Lastiklerinin Boyutu 1.5 cm  olup Şeffaf Saç Lastiklerimiz 12 cm'e kadar esnemektedir. Bunlar Harika Çocuk Saç Bantları Yapar. Plastik Saç Bantlarımız Küçük Elastik Bantlardır.

Elastik saç lastik bantlarımız takılmaz, yumuşak ve esnektir, bu nedenle saçlarınız kullanıldığında veya çıkarıldığında kırılmaz! Kızlara yönelik bu mini elastik saç lastiği, saç şekillendirmeye zarar vermez. Temassız mini elastiklerimiz profesyonel kuaförler veya evde şekillendirme için idealdir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar