Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Mini Saklama Kabı 6 lı SET Maisonneuve Design 719083

Son 48 Saatte Satılan : 1 Adet
%48
TL176,95 TL91,95


Tükenmek Üzere

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

SAĞLIK BİLGİLENDİRMESİ : İnsan sağlığına zararlı materyaller ve BPA içermez. NO:5 Gıda sınıfıdır. 

Adet / Renk / Tasarım : 3 küçük 8,5 X 6 CM 250 ml kapasiteli +  3 büyük 10 X 7 CM 400 ml kapasiteli 6 Adet, TransForMacion Twombley Design olarak tasarladığımız, Şeffaf alt gövde, renkli rengi üst kapaklı olarak, resimde yer alan renk kombinasyonunu, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

MATERYAL : Plastik 

ÖLÇÜLER :  cm

SEYAHAT TAŞIMA : TransForMacion Twombley serisi olarak tasarladığımız bu ürünle Yolculuk daha önce hiç bu kadar kolay ve besleyici olmamıştı. Yiyecekleri önceden hazırlayın veya artıkları bu hava geçirmez yiyecek saklama kaplarında saklayın. Her zaman, her yerde ofise, işe, spor salonuna veya yemeğe gidin.

DAYANMAK İÇİN ÜRETİLDİ : Bu kaplar, son derece dayanıklı ve dayanıklı Polipropilen yapılmış yeni ve geliştirilmiş kapaklarla yıllarca sürecek. Kapak  mekanizması, hava sızdırmazlığı yaratarak maksimum tazelik ve gıdaların uzun süre saklanmasını sağlar.

YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN TASARIM : Bu dayanıklı kutular, alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Buzdolabına, dondurucuya veya dolaplara sığacak şekilde istiflenebilir, kilerde yer açmak için mutfağı organize etmenizi sağlar. Bu şeffaf kaplar ideal kiler düzenleyicileridir.

GIDA SINIFI :Kullanım kolaylığı ve dikkat için, kapaklı bu silikon gıda saklama kapları, plastikten daha güçlü, kırılmaz, İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI MADDELER içermeyen ve yeniden kullanılabilir gıda sınıfı ÜST KAPAK silikondan, alt gövde plastikten yapılmıştır.

HAVA GEÇİRMEZ : Silikon Gıda Saklama Kutusu, artıkları, taze meyveleri, sebzeleri, etleri, atıştırmalıkları, öğle yemeklerini ve daha fazlasını saklamak için mükemmeldir. Işığı ve sızdırmazlığı engelleyerek kokuları ve eşyaları taze tutarlar.


 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar