Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Insignia Erzak Bakliyat Saklama Kutusu 7.5 lt KREM 717747

3 MART 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ SON 48 SAATTE SATILAN : 600 Adet
%54
TL243,95 TL111,11Spesifikasyonlar :

TAM SAĞLIKLI TASARIM : 5 Numaralı PP Plastik - Plastik malzemeler içerisinde en sağlıklı ve kullanımı uygun malzemedir. BPA içermez ve gıda temasına uygundur

Renk : TransForMacion markamızla tasarladık ve resimdeki KREM KAPAK Renk/tasarımı birebir rengine göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Polipropilen Plastik 

Ne alacaksınız ? : 1 ADET

Ölçüler :  7,5 litre  17,5 x 34,5 x 19 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI : Baklagiller, soğan, patates, kuruyemişler, atıştırmalıklar, kahve ve çay gibi kuru yiyecekleri saklamak için idealdir ve ayrıca sıvıları tutmak için mükemmeldir. 

DAYANMAK İÇİN ÜRETİLDİ : Bu kaplar, son derece dayanıklı ve dayanıklı Polipropilen yapılmış yeni ve geliştirilmiş kapaklarla yıllarca sürecek. Kapak  mekanizması, sürgülü olmasından dolayı kullanımı çok pratiktir ve üstüste istiflenebilir

YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN TASARIM : Bu dayanıklı kutular, alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Buzdolabına, dondurucuya veya dolaplara sığacak şekilde istiflenebilir, kilerde yer açmak için mutfağı organize etmenizi sağlar. Bu şeffaf kaplar ideal kiler düzenleyicileridir. 

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.