Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 7 li Şeker ve Ölçü Kaşığı Vintage Design 718920

Son 48 Saatte Satılan : 91 Adet
%44
TL165,95 TL92,99


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Materyal : Bakır+Zamak

Adet / Renk / Tasarım : 7 Adet, TransForMacion Vintage Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 10CM UZUNLUK X 3 cm ÇAP 

Şeker kaşığı yanısıra baharat ve ölçü kaşığı olarak da kullanılabilir.

Ağız sulandıran harika turtalar, kekler ve kurabiyeler pişirmek için hassas ölçümler gerekir - ve bu tek 1/8 ölçü kaşığı istediğiniz doğruluğa sahiptir. Dar baharat kavanozlarına ve teneke kutulara kolayca sığar.


EVDE PROFESYONEL ŞEFİN KALİTESİ: Güzel cilalı, cilalı GOLD kaplı bakır kaşığımız profesyonel bir şef kalitesidir ve ticari mutfaklarda, ev fırıncıları ve aşçıları tarafından kullanılabilir. Hayatınızdaki o özel şefi şık ve pratik bir hediye ile şımartın!
paslanmaz, korozyona karşı dayanıklıdır ve asla yıpranmayacak şekilde doğrudan kaşığın üzerine kazınmış işaretlere sahiptir.


MUTFAKTA ZAMAN TASARRUFU: Sıvı ve kuru malzemeleri (tuz, biber, baharat, kimyon, biberiye vb.) ölçmek çocuk oyuncağı olmanın yanı sıra hızlı ve kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar