Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Kendinden Şarjlı Pilsiz El Feneri

Son 7 Günde Satılan : 24 Adet
TL274,95


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Ölçüler : 10 x 5 x 2,5 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : 30 dakikaya kadar kesintisiz parlaklık sunan meşalemiz kamp yapmak, yürüyüş yapmak, görüşün zayıf olduğu yürüyüşler, onarımlar ve daha fazlası için mükemmeldir

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Dinamo meşalesi, elektrik kesintileri, araba arızaları, açık hava etkinlikleri sırasında veya maceraya çıkmak isteyen çocuklar için gerçekten yararlıdır!


PİLSİZ ! : Elin tekrarlanan basıncıyla yanar, bu da çalışması için yeterli enerjiyi biriktirmesini sağlar. Asla kablo veya pil ile şarj etmeyi gerektirmez. Çok küçük olduğu için bu şarj edilebilir el feneri güçlüdür. Ana gövdede bulunan 3 LED, ihtiyaç duyduğunuzda parlayacak 15 lümen parlaklık sağlayabilir. Naylon bilek kayışı dahildir.

OTOMATİK ŞARJ : 30 dakikaya kadar kesintisiz parlaklık sunan meşalemiz kamp yapmak, yürüyüş yapmak, görüşün zayıf olduğu yürüyüşler, onarımlar ve daha fazlası için mükemmeldir. Şarj etmek için sadece tutamağa basın. Kablo, şarj cihazı veya pil gerekmez.

YETERLİ MESAFE : 5 metre mesafeye kadar aydınlatan 3 parlak beyaz LED ampulle birlikte gelir.

Dinamo meşalesi, elektrik kesintileri, araba arızaları, açık hava etkinlikleri sırasında veya maceraya çıkmak isteyen çocuklar için gerçekten yararlıdır!

ULTRA KÜÇÜK: Sadece 10 X 5 X 2,5 CM ölçüleriyle mini dinamo acil durum el feneri, bir elektrik kesintisi veya fırtına sırasında başınızın belaya girdiği her yerde, araç bagajınız veya torpido gözü, çekmeceli mutfak çöpü, garaj, vahşi doğada açık hava kampı veya yürüyüş ve her alanda!

MÜKEMMEL İÇ TASARIM : Bu el fenerinin nasıl güç ürettiğini ve onu güce dönüştürdüğünü iç işleyişini görün.

KENDİNİ ŞARJ ETME; Şarj etmek için kolu aşağı bastırmanız yeterlidir. Can sıkıcı kablolar veya ana güç kaynağı gerekmez

 


Bunları da aldılar