Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Alüminyum Yumurta Sahanı

Son 7 Günde Satılan : 24 Adet
TL494,11


Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 5 Adet + 1 Adet hediyeli olarak toplam 6 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Materyal : Alüminyum 

Adet / Renk / Tasarım : 6 Adet,  TransForMacion design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz.  

Ölçüler :  18 cm çap

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER: Yumurta sahanlarmıız, gıda açısından güvenli, yapışmaz, temizlenmesi kolay, deformasyonu / oksidasyonu etkili bir şekilde önleyen  yüksek kaliteli, uzun ömürlü alüminyum(  Isıyı en hızlı alan ve ısıyı en uzun süre tutabilen 6061 alüminyum  )  kullanır!


YAPIŞMAZ VE KOLAY TEMİZLİK: yumurta sahanlarımız, zararsız ve yapışmazbakırdan yapılır ve ek hiç bir malzeme içermez. Pişirildikten sonra suyla temizlenmesi çok kolaydır ve bulaşık makinesine koyulabilir Yağ lekelerini kolayca çıkarmak için yumuşak bir sünger veya bez kullanmanız yeterlidir.

EŞİT ISI DAĞILIMI: Alüminyum tasarım, ölü bölgeler veya sıcak noktalar olmadan her yerde eşit ısı dağılımı sağlar

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar