Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 2 Li Kaka Poşeti Taşıma Çantası 718572


  Tükendi!  


TAŞIMA ÇANTASI Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik 

Adet : 2
 
Ölçüler :  7.5 x 2.4 x 4 cm

Renk : Renkler mavi, sarı, turuncu gibi gönderilebilir. 

Konfor ve temizlik: Evcil hayvanınızın dışkı torbasını her zaman elinizin altında bulundurun.
Çok sağlam: Bu malzeme size dayanıklılığı garanti eder. Kilit: Kemer, kayış veya çantada taşımak için mükemmeldir. 15 torba kapasitesi bulunur. (Hediye verilen ruloların her biri 15 poşettir)
Evcil hayvanlarıyla yolda olan insanlar için idealdir. Köpeğinizden sorumluysanız ve evinizde olduğu gibi her şey temiz olmasını seviyorsanız, o zaman bu tam size göre.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar