Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Küçük Köpek Kedi Tarağı Monteiro Design 718664

SON 48 SAATTE SATILAN : 47 Adet
%44
TL69,95 TL38,95


ÇOK AL AZ ÖDE
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınızÜrün Özellikleri :

Materyal : Metal + Plastik

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Monteiro Design olarak tasarladığımız sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 13.5 cm x 10 cm - Fırça derinliği 7 mm

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Metal fırça, uçları masaj destekli  kaplama

YÜKSELTİLMİŞ DAHA ŞEKİLLİ FIRÇA : iyi geliştirilmiş ergonomik ve dayanıklı kaymaz sap, rahatlık ve kolaylık sağlar. Küçük ve Orta   kısa/uzun tüylü hayvanlarda kullanılabilir. Eğlenceli ve rahatlatıcı bulacaksınız. 

PROFESYONEL: Kaliteli tarak, tüy dökümünü daha kolay ve verimli hale getirmek için ergonomik olarak METAL DİŞLERLE tasarlanmıştır. Yavru kedi/köpeğinizin cildini çizmeden düğümleri güvenli ve rahat bir şekilde çıkarır. Evcil hayvanlarınızı sadece temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda size temiz ve hijyenik bir ev ortamı sağlar.

DAYANIKLI VE ERGONOMİK : Evcil hayvanınızı fırçalamak zor olmamalı. Bu yüzden tarağımızıson derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarladık. Ergonomik sap, hem sol hem de sağ için kullanımı rahat, size ve evcil hayvanınıza daha kolay bir deneyim sağlamaya yardımcı olan silikon, kaymaz bir tutuş içerir. Kısa, orta veya uzun, kalın veya ince evcil hayvanınızın kürkünü kolayca çıkarır, tek veya çift kat, herhangi bir acı veya telaş olmadan… ve hızlı bir şekilde!

Fırçamız Sağlıklı bir tüy için bakım ve masaj yaparak kan dolaşımını artırır ve evcil hayvanınızın tüylerini yumuşak ve parlak bırakır. Evcil hayvanınız fırçalanmaya bayılacak!

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar