Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Tarak Fırça Makas Organizer Ahşap 719468

25 ŞUBAT 23:59'A KADAR İNDİRİMLİ SON 48 SAATTE SATILAN : 111 Adet
%34
TL437,95 TL290,11Ürün Özellikleri : (TARAKLAR TANITIM AMAÇLI OLUP ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR )

Materyal : Kiraz Ağacı 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 16 x 12 cm - delik çapı 1.8 cm


Yuvarlak fırçaları ve makasları temiz ve düzenli bir şekilde pratik bir yerde saklamak için hızlı erişim ve iyi bir düzenleme sağlayan akasya ağacından düzenleyicidir.. Diğer makyaj ve kuaför malzemelerini saklamak için de kullanılabilir.

Pratik ve evrensel : Evinizde veya kuaförlerde işlerinizi daha esnek ve verimli hale getiren çeşitli şekillendirme araçlarını serbestçe saklamanızı sağlar.

Kompakt ve verimli : 1.8 cm çapında 12 bölme içerir. Salon, banyo, yurt, otel, ofis, evcil hayvan dükkanı vb. için uygundur.

Stilistler için bir zorunluluk : Kuaför makaslarını / kıskaçlarını / taraklarını / fırçalarını düzenli bir şekilde kutuda tutar. Aynı zamanda stilistler çalışırken ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca alabilirler.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz