Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Absolute Qubic Airbag Saç Açıcı Tarak 719501

Son 48 Saatte Satılan : 111 Adet
%60
TL261,95 TL105,75


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, ürünü sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : Topam uzunluk 21 cm - Fırça bölümü 7 x 12 cm  - Kıl derinliği 1,8 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bayan, erkek, çocuklar için dahi uygundur


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Tüm saç modelleri ve dokular için uygundur: Islak, kuru, uzun, kısa, kalın, kıvırcık ve düz saçlar ne olursanız yapın, bu tarak sizin için oldukça mükemmeldir..Havalandırmalı yastık tabanı hava basıncını dengede tutar, hava akışını sağlar, böylece bu fırçayla günlük masaj şaşırtıcı bir şekilde saç dokusunu iyileştirir ve saç büyümesini uyarır.

Geleneksel tarakların her zaman kullanımı sakıncalı olduğunu düşünüyor musunuz? Saç her zaman düğümleniyorsa bakımı zorlaşır. Her zaman tarak tarafından sıkışır ve kafa derinize zarar
Saçlarınızı kökten uyraçlara kadar korumak için tasarlanmış kapsamlı detaylar. Yaşınız veya cinsiyetiniz ne olursa olsun, bu tarak sizin için mükemmel bir fırçadır.
Saçın doğal olarak düzenlenmesine ve saçın doğal yağlarının eşit olarak dağıtılmasına yardımcı olun. Kan akışını uyarmak ve böylece sağlıklı saç üretmek için kafa derisine masaj yapın.
Kıllar geniş ve uygun dağılım olduğu için, Tarama yaparken kırılma olasılıkları daha düşüktür, bu da kafa derisi hasarlarını önler.
Tüm saç modelleri ve dokular için uygundur: Islak, kuru, uzun, kısa, kalın, kıvırcık ve düz saçlar ne olursanız yapın, bu tarak sizin için oldukça mükemmeldir..

MASAJLI FIRÇA : Saçınızı doğal olarak şekillendirmeye ve saçınızın doğal yağlarını eşit olarak dağıtmaya yardımcı olan yuvarlak uçlu  kıllar. Kıllar aynı zamanda nazik ve dayanıklıdır, saç derisine masaj yapmak kan akışını uyarır ve bu da sağlıklı saçlarla sonuçlanır. Geniş oldukları için tararken saçları daha az kırarlar, Bu da saç derisinin zarar görmesini engeller. Saç fırçası kalın, ince, kıvırcık, uzun, kısa ve kuru saçlar için mükemmeldir. Her iki dünyanın da en iyisinin tadını çıkarabilmeniz için BAMBU saç fırçası kullanmanın faydalarını saç fırçası setinin gücüyle birleştirdik.

SAÇINIZI CANLANDIRIN: Saç derinizin ürettiği doğal yağı yeniden dağıtarak, kıllar parlaklığı ve dokuyu geri kazandırır, kırılmayı önlemeye yardımcı olur ve saçınızı yıkama sıklığınızı azaltır. Bu sayede saçlarınızı pürüzsüz, parlak ve sağlıklı tutabilirsiniz.

HIZLI SAÇ UZAMASI: Havalandırmalı yastık tabanı hava basıncını dengede tutar, hava akışını sağlar, böylece bu fırçayla günlük masaj şaşırtıcı bir şekilde saç dokusunu iyileştirir ve saç büyümesini uyarır.

MASAJ FONKSİYONU - Pnömatik bir kauçuk yastık içine yerleştirilmiş kıllar, saçınıza nüfuz edecek ve saçınızdaki doğal yağları uyarmak ve serbest bırakmak için saç derinize masaj yapacak kadar sağlamdır.


 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 Bunları da aldılar