Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 2 li Teflon Spiral Çırpıcı Maşa Seti J.Lewis Design 718843

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


SPIRAL ÇIRPICI Ürün Özellikleri :

Materyal : Teflon 220d 'ye dayanıklı plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion John Lewis Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 27 cm uzunluk x 8 cm çırpıcı çapı

Küçük ve sığ kaplarda, teflon tavalarda, tencerelerde, kaselerde, tabaklarda vb. yiyecekleri ortalığı karıştırmadan çırpmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Pürüzsüz bitiş, yapışmaz kaplamalı yüzeylere zarar vermez
220 santigrat dereceye kadar ısıya dayanıklı yapı, yüksek sıcaklıkta pişirmeye dayanır
Uzun süreli kullanım için yüksek dereceli PP Plastic
Bulaşık makinesinde yıkanabilir yapı, zahmetsizce temizlemenizi sağlar.
Güçlü, dayanıklı, hafif ve çok yönlüdür.
Tabandan tencere duvar arasındaki köşelere kadar tencerenin tüm alanlarına ulaşır.
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir:
Son derece cilalı, kolay deforme olmaz ve dayanıklı.
Yay çevrili, dağılım homojendir ve sıvı, süt, krema vb.

TEFLON MAŞA Ürün Özellikleri : 

Materyal : 180 dereceye dayanıklı pp teflon plastik 

Ölçüler : 27 cm 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Makarna, Salata, Pasta, Kek, Ekmek, Barbekü, Biftek, et, Izgara, buz küpü Ev kullanımınız için gerekli ürünlerdendir.. Süper market, kafe, restoran ve büfe vb. için uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :   Einiz ıslak veya yağlı olsa bile kaymadan rahat tutmayı sağlar. Daha büyük açma açısı, daha kalın yiyecekleri kavramayı mümkün kılar.

PREMIUM MATERYAL : Parlatılmış teflon kaplama  rafine edilmiş pürüzsüz yüzey, yiyeceklerin yapışmasını önler ve temizlemeyi kolaylaştırır. Kalınlaştırılmış yapı, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklılık sağlar. Eğilme ve paslanma yapmaz. sert doku, dayanıklılık, deformasyona karşı direnç, ısı direnci, yüksek sıcaklık direnci, pas direnci, korozyon direnci ile yüksek kaliteli pp plastikten yapılmıştır ve uzun süre kullanılabilir .

ERGONOMİK TASARIM : Einiz ıslak veya yağlı olsa bile kaymadan rahat tutmayı sağlar. Daha büyük açma açısı, daha kalın yiyecekleri kavramayı mümkün kılar.

BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR : Bu barbekü maşalarının temizlenmesi kolaydır ve bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir. Yerden tasarruf etmek için bir çekmeceye yerleştirilebilir veya bir kancaya asılabilirler.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar