Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Titreşim Önleyici Kauçuk 4 Adet S.Langston Design 715742

20 TEMMUZ 23:59'A KADAR İNDİRİMDE !
KAMPANYA ÖNCESİ FİYATI : 55 TL
%75
TL157,99 TL39,00


Aynı Gün Kargo
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal : Kauçuk 

Adet :  4 adet 

Renk : Resimdeki  GRİ renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız

Tasarım TransForMacion Scott Langston Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.

ÇOK ALANDA KULLANIM : Çamaşır, Kurutma, Bulaşık makinesi ayakları geniş bir kullanım alanına sahiptir. Titreşim önleyici çamaşır makinesi ayakları sadece çamaşır makinesini darbelere karşı korumak için değil, aynı zamanda kanepe, masa ve sandalye, buzdolabı, kurutucu vb. mobilya/cihazların yüksekliğini artırmak için kullanılabilir. nem ve temizliği kolaylaştırır,

Kaliteli Malzemeler: Titreşim önleyici ayaklarımız kauçuk ve reçine elyaf plastikten yapılmıştır. Nem direnci, kimyasal direnç ve uzun hizmet ömrü özelliklerine sahiptir.

Güçlü Emme Kuvveti: Darbeye dayanıklı çamaşır makinesi pedimizin alt kısmı, çamaşır makinesinin çalışma sırasında kaymasını etkili bir şekilde önleyebilen güçlü emme kuvvetine sahip bir vantuzdur.

Zemini korur: Fayans veya laminat gibi hassas zeminleri çamaşır makinesinin titreşimlerinden kaynaklanan hasarlardan korumak için bir çamaşır makinesi pedi kullanın.

Kurulumu kolay: Alet veya kirli yapıştırıcı gerekmez. Sadece makinenin her bir köşesini kaldırın ve titreşim önleyici montajı yerine kaydırın.

Bu çamaşır makinesi tabanı çeşitli farklı zeminlerde kullanılabilir: seramik karolar, ahşap zeminler, beton zeminler…

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar