Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Süper İnce Tırnak Makası Bileylenebilir Solingen 720498

%67
TL329,99 TL109,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal :Bileylenebilir , karbon tıbbi çelik  

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Solingen Profesyonel  olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :
 

Premium karbon : Tırnak Eti Penselerimiz, uzun ömürlü bir kesme kenarı sağlamak için %100 karbon çelik materyalden yapılmıştır. Kartal ağız şeklindeki keskin bıçaklar, gelişmiş doğrulukla gerçekleştirmek için ince bir şekilde elle eğelenmiş ultra incedir. Hem kadınlar hem de erkekler için tırnak bakım setinde mutlaka bulunması gereken bir alet.

Profesyonel çene bıçakları : Profesyonel çeneli pedikür  kesici , tırnak etlerini kesmek için kolaylık ve ölü deri, tırnakların veya ayak tırnaklarının etrafındaki en küçük alanları bile temizlenebilir.

Ergonomik Tasarım : Sapın ergonomik tasarımı, tutarken ve keserken size daha fazla kontrol ve kavrama sağlar. Üstün kaliteli yay, pürüzsüz, rahat, daha fazla doğruluk ve kolay kesme işlemi sağlar.

Temizlemesi Kolay : Kullandıktan sonra bıçakları alkolle silmeniz yeterlidir.

Sorunsuz Tırnak Bakımı : Bu v-kütikül makası, aşırı büyümüş tırnak derisini en küçük tırnak etlerini bile kolaylıkla ve acı çekmeden etkili bir şekilde keser. Çekmek yok, çekiştirmek yok! Kadınlar/erkekler için manikür ve pedikür yapmak için tırnak bakım setinde önemli bir araç.

Kullanımdan sonra tırnak makası setini düzenli olarak temizleyin. Gerektiğinde paslanmadan sterilize edebilirsiniz. Temizledikten sonra kağıt havlu ile kuruladığınızdan emin olun.
Tırnağınıza veya batık tırnağınıza hitap eden güvenilir bir manikür aleti. Bu manikür kesicideki ultra ince, süper güçlü kesme çeneleri, küçük ölü deri ve tırnak parçalarını çıkarmayı çok kolaylaştırır.

Mükemmel Çene Boyutu : Profesyonel manikür makasımız, tırnakların etrafındaki küçük alanlarda bile, çekmeden temiz bir tırnak etini kesmek için mükemmel bir tutuş sağlayan tasarlanmıştır, tutamaklar sadece ihtiyaç duyan esnek ve verimli bir Yay Hareketi ile kalibre edilmiştir. pürüzsüz düzeltme için en ufak bir baskı, manikür ve pedikür kullanımları için harika bir kozmetik araçtır.

Ergonomik Sap Tasarımı  Avucunuza rahatça sığacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır, bu da manikür düzelticiyi tutmayı ve kontrol etmeyi kolaylaştırır ve size sürekli kullanım için mümkün olan en iyi hareket aralığını sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

 
Bunları da aldılar