Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Sivri Uçlu Profesyonel Çelik Törpü Solingen 720547

%66
TL199,99 TL68,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal :  % 100 Kobalt çelik - Ortalama kullanım ömrü 5 yıldır 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Solingen Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 20 cm 
 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Elmas tasarımı törpü bölgesi ve her 2 ucunda da bulunan eğil tasarım (ön uç sivridir)  tırnak törpüsüdür. 

DAYANIKLI PASLANMAZ ÇELİK -Tırnak törpüleri paslanmaz kobalt çelikten imal edilmiştir. Çift taraflı tırnak törpüsü, uygulaması kolaydır. Kaymayı önler ve büyük bir kaldıraç sağlar, süreci daha sorunsuz hale getirir.

PROFESYONEL MANİKÜR ARAÇLARI -Tırnak tedavisi, tırnak uzatma ve manikür işlemlerinden önce tırnakları törpülemek için profesyonel tırnak törpüsüdür.
 
Doğal tırnakları, sahte tırnakları, tırnak uzantılarını dosyalamak için kullanılabilir. Bu tırnak törpüleri, tırnağı istediğiniz şekil veya uzunlukta kolayca şekillendirmenize yardımcı olur, tırnaklarınızı iyi durumda tutar.
 
SALONLARDA VE EVDE GEREKLİ -Genel manikür amaçlı, evcil hayvan bakımı, ağaç işleri ve salon kullanımı için de mükemmeldir. Profesyonel salonların kullanımına ve evde günlük tırnak sanatına uygun tüm dosyalama ihtiyaçlarınız için harika. bazen artık bir güzellik salonunda çok pahalıya mal olmanıza gerek yok.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar