Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Renkli Başlı Toplu İğne 280 Adet 718609

Son 48 Saatte Satılan : 493 Adet
%54
TL124,95 TL57,00Ürün Özellikleri :

Materyal : Nikel + Plastik başlı

Adet / Renk / Tasarım : 280 Adet ( 7 kartela-her jartelada 40 adet), TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan renk kombinasyonunu, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz

GENİŞ KULLANIM ALANI : Dekorasyon, el sanatları, çiçek buketleri, yaka çiçeği, mezuniyet, düğünler, partiler, süslemeler, kanaviçe, kapitone pimleri, terzilik, dikiş, zanaat, konumlandırma, düğün dekorasyonu nakış vb. için idealdir.

Daha büyük kafa boyutu sayesinde tutması kolaydır, çok keskindir ve kumaşa kolayca nüfuz eder. Sevimli top kafaları onları tutmayı ve hareket ettirmeyi kolaylaştırır.

Pimler keskindir ve birçok kumaş veya şerit katmanından geçebilir

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

 Bunları da aldılar