Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Örgülü Duş Lifi 2 ADET Solingen 720546

%74
TL183,32 TL46,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR. Lif renklerinde arklılıklar olabilir

Materyal : PE 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Solingen Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. 

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 12.7 CM ÇAPINDA


Duş süngerinin ağı yoğun ve kabarıktır, zengin köpük oluşturmak için yalnızca az miktarda duş jeli veya sabun gerektirir ve aynı zamanda duş jelinden tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Malzeme: Duş süngerimiz birinci sınıf PE malzemeden yapılmıştır, güçlü, dayanıklıdır, deforme olması veya yayılması kolay değildir. Kiri, ölü deriyi, fazla yağı ve gözenek kalıntılarını gidererek cildin daha temiz, daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Uygun Boyut: Çapı yaklaşık 12.7 cm'dir; bu, yalnızca geniş bir cilt alanını fırçalamakla kalmayıp aynı zamanda banyo topunu kolayca tutabilecek kadar büyüktür, bu da kullanımı çok kolaylaştırır. Çoğu yetişkin ve çocuk için uygundur

Asılması kolay: Duş süngerinin kordon tasarımı asmayı ve kurutmayı kolaylaştırır ve kullanılmadığı zaman kancaya asılarak yerden tasarruf sağlar ve kuru ve temiz kalır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar