Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Hızlı Mini Buz Kalıbı 2 li 160 Bölme Esnek Silikon Roberta Voss Design 718578

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  


Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon

Adet : 2 adet , Gri/Beyaz - Gri Pembe renk kombinasyonları gönderilebilir.

Tasarım TransForMacion Roberta Voss Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.


Güvenli Malzeme : Silikon malzemeden yapılmış bu 2 kare buz küpü kalıbı güvenlik ve dayanıklılık için tasarlanmıştır.

Neler yapılabilir ? : Kırılmış buz, kahve, smoothie'ler, frappucino'lar, sert şekerleme ve çikolata ısırıkları için mükemmeldir.

Mükemmel Kalıp : Her bir kalıp 160 adet buz küpü yapar. Su şişeleri için yeterince küçük, çocuklar için güvenli ve boğulmaz.

Hızlı donma : Hem buzluğunuzda normal ürünlerden çok daha hızlı donacak hem de içeceğinizi standart veya büyük buz küpü tepsilerinden çok daha hızlı soğutacak böylece o tatlı soğuk ilk yudumun tadını çok daha çabuk çıkarabilirsiniz. zaman kazanın!

KOLAY BUZ ÇIKARMA VE TEMİZLEME - Esnek malzeme tabanı iyi şekillendirir ve geriye doğru büküp küpleri açarak buz küplerini kolayca serbest bırakabilirsiniz. Pürüzsüz silikon yüzey temizlemeyi kolaylaştırır. Kullandıktan sonra bulaşık makinenize koyabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar