Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Çelik Büyük Dondurma Kasesi 4 ADET 720549

%27
TL599,99 TL439,99


Aynı Gün Kargo
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR, KAŞIK VE GIDALAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 11 cm çapında x 7 cm yükseklik 


Paslanmaz Çelik, sıcak veya soğuk olarak uygun yiyecek sıcaklığını korumak için yalıtım sağlar. Soğukluğu/ sıcaklığı korumalarına ve daha uzun süre taze kalmalarına olanak tanıyor.

18/8 PASLANMAZ ÇELİK : Her türlü uygulamada maksimum dayanıklılık ve uzun ömür için dayanıklı 18/8 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Zararlı kimyasallar içermez ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

ÇİZİLMEYE DAYANIKLI MAT YÜZEY: Günlük kullanım için mükemmeldir, aşınmayı, yıpranmayı ve çizikleri gizlemek için MÜKEMMEL Kaplama İç ve Dış Yüzeye sahiptir.

Çok Yönlü Kullanım: Bu paslanmaz çelik dondurma kadehi, dondurma, dondurulmuş yoğurt, puding, parfe, patates püresi vb. servis etmek için paslanmaz çelik meyve kasesini kullanabileceğiniz şekilde yaygın olarak uygulanmıştır.

Zarif Tasarım: Bardak ve çatallı meyve salatası bardağı ve paslanmaz çelik malzeme, yemeğinizi daha keyifli hale getirmek için pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Dayanıklı Malzeme: Metal tatlı kasesi güçlü, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Paslanmaz çelik atıştırmalık kaseleri sadece evde değil, ofiste veya partilerde de kullanılabilir.

Temizlemesi ve Bakımı Kolay: Bu paslanmaz çelik kaselerin düzgün ve kusursuz tasarımı, temizlemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır. Kısa ayaklı dondurma kabı her şeyi tutmaya uygundur ve hasar görmez.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar