Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Cam ve YerSil Twin Design 28 Cm 720458

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 123 Adet
%59
TL124,95 TL50,95Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik gövde + Kauçuk yersil 

Adet / Renk / Tasarım : 28 cm GENİŞLİĞİNDE    TransForMacion Magrum Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Sap takılabilir özelikte tasarlanmıştır .Hafif yersil herhangi bir dolapta kolayca saklanabilir.

Mükemmel kauçuk uygulaması ve hatasız yersilme imkanı

Sağlam doğal kauçuk bıçaklı bu geniş genişlikteki yersil, her seferinde geniş bir alanı kurutarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Profesyonel ihtiyaçlar: Bu yüksek kaliteli kauçuk çekpas ile garajın ve banyo zemininin, havuz güvertesinin, pencerenin, arabanın ön camının beton veya fayans zeminini kurutabilirsiniz.

Çok amaçlı: Kaplamalı ve kaplamasız pürüzsüz beton zeminlerde, asfalt ve diğer pürüzsüz yüzeylerde kullanın. Yüzeyler için etkili bir şekilde ve saçları kolayca çıkarmak için. Hafif silecek, geniş koridorlarınız veya restoranlar, süpermarketler, depo, koridor, banyo, garaj, yüzme havuzları ve verandadaki açık zemin alanları için mükemmeldir.
 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar