Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Çelik Yaylı Kol Egzersiz Seti TwoPunch Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL364,11Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ? 6 SET  TransForMacion TwoPunch Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.


GÜÇ OLUŞTURUN : El Yayı, parmaklarınızda, bileklerinizde, dirseklerinizde ve önkollarınızda güç oluşturur. El becerisini geliştirir ve stresi azaltmaya yardımcı olur.

KALİTE : Kulplardaki eva/köpük tutma yerleri, terlediğinde yanlışlıkla elinizden kaymasını önlemeye yardımcı olur. Uzun süreli ve sık kullanıma dayanması için en kaliteli malzemeler ve geliştirilmiş yay ile üretilmiştir. Yay ağır hizmet tipidir ve güvenli bir şekilde takılmıştır. Kullanım sırasında yumuşak ve sessiz bir harekete sahiptir.

ERGONOMİK TASARIM - Ergonomik tasarım, el egzersiz aletinin etkili parmak, el, bilek ve önkol egzersizleri sağlamasına da olanak tanır. El ve parmak artriti olanlar, masaj terapistleri, gitar, piyano ve keman oyuncuları gibi müzisyenler, golfçüler, tenis ve beyzbol oyuncuları ve kavrama gücü oluşturmak için genel bir el kavrama egzersizi yapmak isteyen herkes için parmak ve el gücü sağlayacaktır.

İDEAL EL VE ​​PARMAK EGZERSİZi : Fitness ve spor tutkunları için mükemmel - vücut geliştirme, halter, kaya / duvara tırmanma, golf, tenis, jimnastik, bilek / önkol koordinasyonu ve kontrolü içeren tüm sporlar. Müzisyenler (gitaristler, piyanistler, kemancılar) için eğitim/güçlendirme el becerisini ve performansı artırır. Kan dolaşımını hızlandırır.

TAŞINABİLİR VE HAFİF - El Tutacağı, spor çantanıza veya el çantanıza sığacak kadar küçüktür. İşe giderken, ofiste, sinemada - hemen hemen her yerde tekrarlar alabilirsiniz!

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Güvenle satın alabilirsiniz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.