Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 1000 ML Yağ Sirke Sıvı Şişesi A.Verbrugge Design 718760

SON 48 SAATTE SATILAN : 10 Adet
%40
TL249,95 TL148,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

Materyal : Borosilikat Cam

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Abela Verbrugge Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 18 x 18 x 7 cm kapak

Geniş kullanım alanı : Yağ, sirke, su, sıcak veya soğuk, meyve suyu vb


DOLDURMASI KOLAY : Ek bir huni olmadan yağı doldurmak kolaydır ve dökülmez, ağız geniştir ve kolayca yıkanır. Yağı, sızıntı yapmadan yağ şişesine kolayca ve istikrarlı bir şekilde dökmenize yardımcı olabilir. Masa üstünü ve yağ şişesini temiz tutar ve yapışkan ellerden kurtulmanıza yardımcı olur.

ERGONOMİK OLARAK TASARLADIK : Yağın sabit akışını kolayca kontrol edebilmeniz için kompakt ve hafiftir. Kartal şeklindeki emzik, pişirme sırasında yağın eşit şekilde dağıtılmasını sağlar. Büyük sap, tutması kolay

KONTROLLÜ YAĞ DAĞITIMI : Cam üzerinde ölçüm değerine sahiptir. Yağ veya sirke kullanımını doğru bir şekilde kontrol eder ve kalan sıvıyı kolayca izleyerek kalori alımını ve fazla yağ kazanımını etkili bir şekilde azaltır, yemeyi daha sıcak hale getirir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar