Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

ModaCar Blow Off Turbo Sesi Aparatı 1000-1600CC arası NO:1 429006

%45
TL329,99 TL179,99


ONESTEP 12 ADET ve üzeri alımlarınızda sepette % 10 indirim
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki GÜMÜŞ Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Alüminyum

3 model 3 farklı cc aralıklarına uygundur. Aracınızın CC gücüne göre aşağıdan bilgi alabilir ve ürün isminde belirtilen seçeneğe göre alabilirsiniz.
*BU ÜRÜN * TOPLAM UZUNLUK : 10,5 CM X ÇIKIŞ ÇAPI 2 CM - 1000-1600 cc arası motorlar için NO:1


DİĞER MODELLER ;
TOPLAM UZUNLUK : 10,7 CM X ÇIKIŞ ÇAPI 2,5 CM - 1600-2000 cc arası motorlar için NO:2
TOPLAM UZUNLUK : 11 CM X ÇIKIŞ ÇAPI 3 CM - 2000 cc üzeri motorlar için NO:3


GENİŞ KULLANIM ALANI : Otomobiller ve Motosikletlere uyumludur

Bu ürünü kurduktan sonra egzozunuzun egzoz basıncı aracınızın turbo sistemli veya egzoz valfli turbo araç gibi ses çıkarmasını sağlayacaktır. Arabanızın sesini öfkeli gibi yapın, arabanızı yolun kralına dönüştürün, modaya uygun ve benzersiz, sürüş ilginizi artırın. Bu ürünü taktıktan sonra aracınızın egzozundan çıkan basınç turbo bir araç gibi ses çıkarır.

Dayanıklı Alüminyum malzemeden yapılmış, korozyon önleyici ve aşınma direnci. Hafiflik Aracın egzoz borusuna takılması kolaydır. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, korozyona dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir. Pas önleyici, korozyona dayanıklı, dayanıklı özelliklere sahiptir. Uzun süre kullanılabilir. Bu malzeme çok çevre dostudur ve yüzeyinde yoğun bir oksit filmi vardır. Bu film korozyonu önler ve bu nedenle çok dayanıklıdı

Güzel görünüm, çok şık, dekoratif araba için ilk seçenektir. Mükemmel bir şekilde birleştirin ve arabanızı modern ve benzersiz yapın.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 
Bunları da aldılar