Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

7480000717536

Son 48 Saatte Satılan : 919 Adet
TL480,00


Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Plastik

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Christen  indschedler Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan GRİ rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 15 X 11 CM

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sonsuz Kullanımlar için Gereçleri Güvenli Bir Şekilde Tutar. Bu çok yönlü ve kullanışlı mutfak eşyaları, çeşitli eşyaları da tutabilir. Ofis veya okul malzemelerinizi, güzellik ürünlerinizi, işçilik malzemelerinizi, banyo malzemelerinizi veya diğer aksesuarlarınızı saklayın. Pipet, çiçek, bağlayıcı klips, kurşun kalem, saç fırçası veya deodorant gibi öğeleri tutmak için kullanın. Suyun kaynamasını beklerken makarnayı kurutmak için küçük bir süzgeç olarak bile kullanabilirsiniz. İşlevi pratikte sayısızdır!


BÜYÜK KAPASİTE: Çorba kepçeleri, kaşıklar, çırpma telleri, maşalar ve daha fazlası gibi 15'e kadar eşyayı rahatça saklamak için ekstra büyük boyut. Uzun gövde, böylece mutfak eşyaları devrilmeden rahatça oturur.

KULLANIMI KOLAY VE UYGUN: Geniş tasarım, böylece aşırı kalabalıktan endişe duymadan kaplarınızı rahatça kaydırabilirsiniz. Temizlemek için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

İDEAL BOYUT VE ALAN : Bu modern ve zarif klasik tutucu, bir dizi pişirme aletinizi erişilebilir ve dik tutarken saklayacak kadar büyüktür. Boy ve ağırlık tek kelimeyle mükemmel, sağlam ve dengeli. Tek bir mutfak aletiyle bile kesinlikle düz yüzeylerde duracaktır. Her seferinde devrilen mutfak eşyaları endişesi yok!

AKILLI ORGANİZASYON : Spatulalarınızı, tahta kaşıklarınızı, çırpma aletlerinizi, çorba kepçelerinizi, maşalarınızı, yemek çubuklarınızı veya diğer mutfak aletlerinizi bir profesyonel gibi düzenleyin ve bu eşyaların hiçbirini bir daha asla aramayacaksınız. Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve tamamen makinede yıkanabilir, sadece bulaşık makinenize koyun ve kurutun. PASLANMAYACAK : Çizilmeyecek veya ziyan olmayacak 

Üstün Kalite. Bu şık ve iyi yapılmış mutfak aletleri tutucusunun evinize çizilmeden, pürüzlü veya keskin kenarlar olmadan pürüzsüz ve hasarsız bir şekilde ulaşması garanti edilir!.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bunları da aldılar