Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Şef Cımbızı İnce Maşa Kragness Design 719191

%40
TL124,99 TL74,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :
 
Materyal : Teflon Plastik 

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Kragness Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan model ve rengi , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 29 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI :

Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir. Sallama çayı alırken, Barmenler, içkinize buz koyarken, kokteyl hazırlarken, kuyumcular ve sonsuz alanda kullanım !

DAYANIKLI MALZEME : Kragness cımbız maşası,  toksik olmayan, kaplamasız, yüksek kaliteli teflon plastikten yapılmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kalınlaştırılmış mutfak cımbızları çok sağlam, sağlam ve dayanıklıdır.


ERGONOMİK TASARIM: Bu pişirme cımbızı, rahat ergonomik şekle sahiptir. Rahat bir sap kullanarak, hareketlerinizi korumak için uzun pişirme cımbızı. Uç, dokunmak ve hatta basmak için güvenli olacak kadar kördür ve yiyecekleri güvenli bir şekilde tutar, yiyeceklerin kayma ve kayma riskini en aza indirir.

ÇOK AMAÇLI KULLANIMLAR: Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar