Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Rapira Platinum 10 Adet Tıraş Jileti Kantaşı Seti 715919

%77
TL179,99 TL40,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Spesifikasyonlar : 10 Adet Tek kullanımlık kantaşı ile gönderilr. Ciltte meydana gelen küçük çizik ve kesiklerdeki kanamayı durdurur. Özeliikle traş esnasında meydana gelen küçük kanamalarda çok etkilidir.

Materyal : Paslanmaz Çelik

Adet : 10 adet + 10 Kantaşı

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sakal tıraşı yanısıra, Bu keskin bıçaklar, favorilerin kenarlarını düzeltmede ve güçlü sakal hatları oluşturmada üstün hassasiyet için önerilir. Tek bir platin kaplamalı çift kenarlı güvenli tıraş bıçağı, mükemmel görünümünüzü elde etmenize yardımcı olmak için favorileri keskinleştirmek ve güçlü sakal çizgileri için ideal, hassas doğrulukta şekillendirir.

Bu çift kenarlı bıçaklar,her tür güvenli tıraş makineleriyle ve usturalarla kullanım içindir. 10 çift taraflı Paslanmaz Platin bıçak ayrı ayrı sarılır güvenli bir şekilde gönderilir.

Uzun ömürlü, pürüzsüz bir tıraş için eşsiz kalite, pürüzsüzlük ve dayanıklılık sağlar.

En gelişmiş ekipmanlar kullanılarak delikli, sertleştirilmiş ve taşlanmıştır. Optimum ŞEKİLLENDİRME KONFORU için bir polimer ile kaplanmıştır.

Daha fazla dayanıklılık için seramik ve daha az tahriş için PTFE'ye karşı dayanıklı üçlü kaplama işlemi ile geliştirilmiştir. Sonuç, inanılmaz derecede pürüzsüz, yakın ve rahat çift kenarlı tıraşlar için kenarını paslanmaz çelikten bile daha uzun tutan bir bıçaktır.

Korozyona karşı, daha fazla dayanıklılık ve daha az tahriş için üçlü kaplama işlemi uygulanır

Sakal ve saçları kolayca ve verimli bir şekilde keserek istenmeyen tüylerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilen yüksek kaliteli paslanmaz çeliğe sahiptir. Keskin, paslanmaz çelik pürüzsüz ve zahmetsiz bir tıraş sağlar.


Bunları da aldılar