Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Parmak Sayacı Metal 0-9999 718751

ONESTEP GOLD SON 48 SAATTE SATILAN : 9 Adet
%52
TL115,95 TL55,95


ONESTEP GOLD Bu ONESTEP GOLD ürününden 24 ve üzeri adette anında %20 indirim alırsınız

Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı StoklarÜrün Özellikleri :

Materyal : Metal dış kasa

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 4.7 x 3.3 cm - Hafif yapısı, taşımasını kolaylaştırır.

Kaliteli Malzeme: Sayaç, paslanmaz metalden sağlam ve dayanıklıdır. Pil gerektirmez.

Kullanımı Kolay: Maksimum rakam olarak 9999'a kadar sayabilir, Sıfırlamak için saat yönünde yalnızca birkaç dönüş gerekir. 4 basamaklı sayaçlar, çeşitli verileri saymanız için yeterli olan 9999'a kadar sayabilir. Sıfırlarken, yanındaki düğmeyi birkaç kez saat yönünün tersine çevirin. Kullanımı çok kolaydır.

Çeşitli Durumlarda Geniş Olarak Uygulanır: Konserlerde, okulda, laboratuvarda, yarışmalar, spor etkinliğinde, bar, konser, stadyumlar, restoran, dini merkezler, süpermarkette, Uçak ekibi, okul otobüsü şoförü, öğretmen,

Her tıklama sayacı metal bir halka ile donatılmıştır, başparmağınızı halkaya koyabilirsiniz.

Pil Gerekmez: Sayacımız, 4 haneyi doğru bir şekilde görüntüleyebilen tamamen manuel sayımdır. Pil gerektirmez, güç kaynağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve onu her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.

Tam olarak 0'dan 9999'a kadar sayabilir, Saymak için basın, bir kez bastığınızda bir sayılır

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar