Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Parafin Ağda Isıtıcı El Ve Ayak Cilt Bakımı Için 720481

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 393 Adet
%22
TL1.149,95 TL899,95


Aynı Gün Kargo


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Karbon Plastik dış kasa 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  31 x 24 cm 


El ve Ayaklar İçin Etkili Parafin Banyoları: El ve ayak derisinin tedavisinde kullanılabilir, özellikle yaşlanan, kuruyan ve yaşlanan ciltle mücadelede faydalı bir yardımcıdır. El ve ayak banyoları artrit, romatizma, şişlik, spor yaralanmalarının tedavisinde ve kan dolaşımının hızlandırılmasında idealdir.

Parafin banyosu, cildi nemlendirmek için zengin parafin mumu içerir. Sıcak parafin mumu ısıyı dağıtarak ciltteki nemi canlandırarak kuru, çatlamış, pürüzlü veya pul pul olmuş cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Profesyonel Parafin Havuzu, ailenize ve arkadaşlarınıza hediye olarak idealdir.

Vücut Bakımı: Evde artriti hafifletmeye yardımcı olmak için ellerinize, ayaklarınıza ve dirseklerinize bakım yapın. Parafin mumu elleriniz, dirsekleriniz ve ayaklarınızdaki kuru cildi yumuşatıp yumuşatabilir; Isı, sert eller için çok etkilidir; bu evde spa sistemi, artrit için çok kullanışlı ve mükemmeldir.

Kullanımı kolay: Parafin mumunu makineye dökün, ardından istediğiniz sıcaklığı seçin; 20 dakika bekleyin, kapalı bir alan oluşturmak için ellerinizi, dirseklerinizi veya ayaklarınızı ağdaya batırın, 10 dakika dinlendirin ve ipeksi cildi ortaya çıkarmak için yırtın. Kullanmadan önce balmumunun sıcaklığını bir termometre ile test edin ve daldırmadan önce yalıtım ızgarasını erimiş balmumunun içine yerleştirin.

Ayarlanabilir Parafin Banyosu Sıcaklığı Ayarlanabilir sıcaklık anahtarına sahip parafin banyosu, -ON/OFF, LO (düşük sıcaklık), HI (yüksek sıcaklık), kaydırması kolay, kullanımı kolay, günlük evde bakım için çok uygundur.

Parafin Mumu Isıtma Eritici: Parafin mumu ısıtıcımız, mükemmel termal iletkenliğe sahip özel olarak tasarlanmış bir alaşımlı ısıtma kabını benimser, böylece parafin bloğu yalnızca 0,5 saat içinde hızlı ve eşit bir şekilde erir, böylece ısınabilirsiniz Balmumu tedavilerinin daha kolay tadını çıkarabilirsiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar