Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Kirpik Makyaj Eğitim Kafası Silikon 720446

20 TEMMUZ 23:59'A KADAR İNDİRİMDE !
KAMPANYA ÖNCESİ FİYATI : 210 TL
%53
TL347,99 TL164,85


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Silikon

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion   Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  24 x 14 x 10 cm


Yüksek Kalite: Manken kafası yumuşak silikondan yapılmıştır. gerçek insan derisi gibi pürüzsüz, yumuşak, tuhaf bir kokusu bulunmamaktadır

Temizlemesi Kolay : Eğitim başlığı yeniden kullanılabilir, kirlenmesi kolay değildir, her egzersizden sonra suyu silmeyin, renklenmeyi önlemek için profesyonel bir temizleme yağıyla mümkün olan en kısa sürede rahatlatın. İzopropil alkol veya cilt bakımı esansiyel yağı inatçı lekelerin çıkarılmasına yardımcı olabilir. Yani yeni gibi tekrar kullanılabilir.

Yaygın olarak kullanılır : Bu, stil yaratma, kirpik uzatma eğitimi, makyaj, dövme uygulaması, yüz boyama, masaj uygulaması için ideal bir modeldir. Salon ve kişisel kullanım için mükemmeldir; yeni başlayanlar veya daha yetenekli olmak isteyenler için daha uygundur.

Manken kafasının arka tarafındaki deliği, (varsa) manken tutucusuna veya kelepçeye kolayca sabitlenebilir, ayrıca dik kullanım için herhangi bir tutucuyla da kullanılabilir. (ayak dahil değildir.)

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar