Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Kuaför Boyun Tepsisi Perma Boya Giysi Koruyucu 720467

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 2 Adet
%36
TL427,95 TL271,95


Tükenmek Üzere


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : PVC 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 34 x 32 x 8 cm 


Omuz Dayanağı Önemli Bir Saç Boyama ve Perma Yardımcısı Aracı, Su Tutucu, Perma ve Saç Boyama Temel Kuaförlük Aracı, Salonlar, Ev Kuaförlüğü, Kuaförlük Salonları ve Mobil Kuaförler İçin Çok Uygundur.


Güvenli ve Çevre Dostu, Sağlam ve Dayanıklı, Yumuşak ve Hafif, Çok Kararlı ve Rahat, Size ve Müşterilerinize

Tepsi Boyun Omuz Profesyonel Saç Bakımı Omuz Dayanağı: Salon Tepsisi, Kuaförlük Sırasında Çözeltinin ve Sıvının Müşterinin Boynuna Akmasını Önler, Giysilere veya Zemine Damlar ve Solüsyonu ve Sıvıyı Tasarruf Sağlar.

Tepsi Saç Boyama Kullanımı ve Temizliği Kolay: Perma Alma Tepsisinin Sadece Boyuna Yerleştirilmesi, Kullanımı ve temizlemesi Kolaydır. Kullanımdan Sonra Temiz ve Hijyenik Tutmak İçin Su ile Yıkanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar