Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kornişe Stor Perde Montaj Aparatı 15 ADET 718607

%58
TL179,99 TL74,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal : ABS Plastik

Adet / Renk / Tasarım : 15 Adet, TransForMacion CraftMe Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan KREMN rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz
 

Ölçüler : GENİŞLİK : 2 CM X DERİNLİK 1,5 CM - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Bu ölçüler en çok kullanılan stor/zebra modellerine uyumludur.

MÜKEMMEL TASARIM VE KOLAY UYGULAMA : Zebra veya stor perdelerin matkapsız, vidasız, kolay ve hızlıca kornişe takılmasını sağlayan montaj aparatıdır.

ÇOK KOLAY : Stor perdeyi tavana monte etmenin en hızlı ve en kolay yoludur. Stor perdenin ölçüsüne göre her iki kenarından 10’ar cm boşluk bırakarak her 50cm’de 1(bir) adet CraftMe Stor Perde Aparatı korniş kanalına takılır. Sonrasında ise stor perde kornişe takılır.

Bu ürün geniş kasalar için 45mm dir. Bu ölçüler en çok kullanılan stor/zebra modellerine uyumludur. Detay resimlerde gerekli bilgileri bulabilieceksiniz.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

Bunları da aldılar