Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Kirpik Maskara Kurutucu Şarjlı 3 Kademeli 720360

Son 48 Saatte Satılan : 22 Adet
%38
TL401,95 TL250,95


Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : ABS Plastik dış kasa 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Nano Absolute Professional olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  12.2 x 7.3 cm 

Şajlıdır (3.7volt(  ve USB şarj kablosuyla birlikte gelir: Cebinize koyabilirsiniz, yer kaplamaz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Maskara ve kirpikleri boyamak için iyi bir kurutma makinesi olarak kullanılabilir.

T şeklindeki destek çerçevesi: Geniş hava girişi ve çıkışı, yeterince serin HAVA AKIŞI sağlar ve sizi etkili bir şekilde soğutur. Sürekli çalışma, açmak, kapatmak için tek bir düğme, kolay kullanım. Kolay ve rahat, kirpik sanatçısının ellerini serbest bırakın ve tırnak sanatçısının işini kolaylaştırın.

3 Hızlı FAN Hızı Kontrolü: Bu taşınabilir saç kurutma makinesi, maskara ve aşılı kirpikleri boyamak için iyi bir kurutma makinesidir. Rahat rüzgar, düzgün ve yoğun rüzgar, yaz aylarında mevcuttur.

Hızlı kurutma: Makineyi açıp kapatmak ve hızları ayarlamak için küçük fan düğmesine kısa basın; rüzgar hızı 3 kademe ayarlanabilir. Tutkalın oksidasyonunu önlemek ve aynı zamanda aşılanmış kirpiklerin şeklini etkilememek için.

Tasarım: Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, güvenli, toksik olmayan, dayanıklı ve dokunuşa yumuşak. Kirlenmeye, daha iyi bakım ve temizliğe bulaşmaktan korkmayın. Küçük ve hafif, saklaması ve taşıması kolay.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar