Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Görünmez Peruk Yapıştırıcı Bold Hold 718775

ONESTEP PREMIUM Son 7 Günde Satılan : 0 Adet

  Tükendi!  
ONESTEP PREMIUM Bu ONESTEP PREMIUM ürününden 6 ve üzeri adette %10 , 100 ve üzeri %20 indirim alırsınız. Daha yüksek adetler için bilgi alın


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, THE HAIR DIAGRAM BOLD HOLD EXTREME CREME® gönderiyoruz

Ölçüler : 38 ML

BOLD HOLD EXTREME CREME: Yeni vazgeçilmeziniz, hafif yapışan dantel yapıştırıcınız! Tipik geçici yapıştırıcınız olmayan Bold Hold Extreme Creme, saç derinize, dantellerinize veya kenarlarınıza zarar vermeden dantel ön peruklar ve saç sistemleri için hafif, üstün, kalıcı bir tutuş sağlamak üzere tasarlanmış, toksik olmayan, su bazlı bir yapıştırıcıdır.

GÜÇLÜ GÖRÜNMEZ BAĞ: Su geçirmez ve neme dayanıklı! Bold Hold Extreme Creme, normal ve yağlı cilde sahip olanlar için mükemmeldir. Bu eşsiz, su bazlı formül, normal koşullarda 2-3 hafta sürecek güçlü, görünmez bir bağ için beyaz üzerine sürülür ve şeffaf kurur.

LATEX FREE: Kokusuz, cilt dostu formül! Sert bileşenler içeren diğer dantel yapıştırıcılarının ve peruk yapıştırıcılarının aksine, Bold Hold Extreme Creme toksik olmayan içeriklerden yapılmıştır ve %100 lateks içermez; laboratuvarda test edilmiştir ve sertifikalı bir profesyonel tarafından uygulandığında cilt için güvenlidir. Tavsiye edilen Skin Protect ürünü ile birlikte kullanın. Hassasiyet için kullanmadan önce daima 24 saatlik yama testi yapın.

NASIL UYGULANIR: Cildi sabunlu suyla nazikçe temizleyin ve vücut yağlarını çıkarın. Cildi ovalamayın veya aşındırmayın. 7 kata kadar ince bir Bold Hold Extreme Creme tabakası uygulayın. Yapıştırıcının uygulamalar arasında kurumasını bekleyin. Soğuk bir saç kurutma makinesi ve stil ile kurutun.

SAÇ ŞEMASI: En yeni özel perukları, dantel aksesuarlarını, birinci sınıf yapıştırıcıları ve diğer geçici tutuş ürünlerini üretiyoruz; güvenebileceğiniz güvenli, cilt dostu formüllerle tutuş ve saç şekillendirme ihtiyaçlarınıza uygun yenilikçi çözümler. 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar