Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Çelik Cımbız Maşa A.Milano Design 2 ADET 719806

ONESTEP DIAMOND Son 7 Günde Satılan : 21 Adet
%48
TL199,99 TL104,95


ONESTEP DIAMOND Bu ONESTEP DIAMOND ürününden sepetinize 6 adet eklerseniz %10 ,50 ve üzeri adette anında %15 indirim alırsınız.Daha yüksek adetler için bilgi alın

Kargo Bilgileri   Kampanyalar    Toptan Satış 


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Abbate Milano Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 30 cm uzunluk x genişlik 0,8 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI :

Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir. Sallama çayı alırken, Barmenler, içkinize buz koyarken, kokteyl hazırlarken, kuyumcular ve sonsuz alanda kullanım !

DAYANIKLI MALZEME : Milano cımbız maşası, pas ve korozyona dayanıklı, toksik olmayan, kaplamasız, yüksek kaliteli gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kalınlaştırılmış mutfak cımbızları çok sağlam, sağlam ve dayanıklıdır.


ERGONOMİK TASARIM: Bu pişirme cımbızı, rahat ergonomik şekle sahiptir. Rahat bir sap kullanarak, hareketlerinizi korumak için uzun pişirme cımbızı. Uç, dokunmak ve hatta basmak için güvenli olacak kadar kördür ve yiyecekleri güvenli bir şekilde tutar, yiyeceklerin kayma ve kayma riskini en aza indirir.

ÇOK AMAÇLI KULLANIMLAR: Restoranlar, büfeler, düğünler, partiler ve daha fazlası için mükemmeldir. Yemek pişirmek, kızartmak, küçük nesneleri kapmak, eczane amaçlı, saç çekmek, elektrik tamiri. küçük hayvanları beslemek, bir bahçeyi veya akvaryumu temizlemek, bitki bakımı için kullanılabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar