Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Bıçak Bileme Taşı 2 Yüzey 720659

%58
TL179,99 TL74,99


Aynı Gün Kargo
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : korindum taş

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, Lazoğlu bıçak tarafından TransForMacion  Design olarak ürettirdiğimiz tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :  15 x 5 x 2,5 cm

3000/8000 bıçak bileyici, Çift taraflı tasarlanmıştır
1.sınıf korindumdan üretilmiştir. Kendiliğinden bilenen mükemmel özelliklere sahiptir.
Kolay kullanım: Öncelikle bileme taşını 10-15 dakika ıslatın. Bileme taşı kiti son derece kolay kullanım sağlar. Bıçak bileme taşı bileme ve temizlik için su kullanır. Tırtıklı bıçaklar ve seramik bıçaklar hariç neredeyse her türlü bıçak, düz tıraş makinesi, hassas aletler, planya aletleri ve keski için uygundur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar