Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 550 Adet Oje Çıkarıcı Doğal Ped Solingen Professional 719256

%52
TL227,99 TL109,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal :  Dokunmamış, tüysüz ped

Adet / Renk / Tasarım : 550 Adet, TransForMacion Solingen Professional olarak tasarladığımız ürünü sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. Renkler Kırmızı veya Beyaz değişken lik gösterebilir.

Ölçüler : 6 x 4 cm

Tırnak mendilleri pamuklu ve dokunmamış kumaştan yapılmıştır. Tırnak pedleri daha iyi sürtünme için iğne deliği dokusuna sahiptir, yumuşaktır, döküntü veya kırıntı bırakmaz, tüy bırakmaz, tırnak bakımı uygulamaları için temiz ve düzenli çalışma sağlayabilir, profesyonel salon ve makyaj kullanımı için idealdir

GENİŞ KULLANIM ALANI : Tırnaklar için bu tüy bırakmayan mendiller, jel cila ve ojenin yapışkan tabakasını çıkarmak ve tırnak aletlerinizi, cımbızları temizlemek için tasarlanmıştır. Kirpik uzatma yapıştırıcısını silmek ve makyajı çıkarmak için de uygundur.

SÜPER EMİLİM : Süper emilim ile, tüy bırakmayan tırnak mendilleri, oje ve jel cilasını hızlı ve etkili bir şekilde çıkarabilen aseton ve alkolü kolayca tutar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar