Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 4 Adet Skill Shot ve Espresso Bardağı 711620

Son 48 Saatte Satılan : 761 Adet
%41
TL192,95 TL112,99Ürün Özellikleri :

Materyal : Cam

Adet / Renk / Tasarım : 4 Adet, TransForMacion SkullHead Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 6 x 4,5 cm - 45 ml kapasite


Tadını Dolu Doyasıya Çıkarın: Bu bardaklar ftalat, PVC veya polikarbonat gibi zararlı kimyasallar içermez, bu nedenle camdan içeceğinize hiçbir şey sızmaz. İçeceğin renginin parlamasını sağlayan camdan yapılmıştır. Zarif görünüm ve çağdaş tasarımı ile her masanın estetiğine katkıda bulunur.

Mükemmel : Çığır açan stil ve eşsiz marka değeri ile mükemmel şekilde şekillendirilmiştir. Zarif bir görünüme sahiptir ve çağdaş tasarımı ile her sofraya estetik katar.

Camın tabanı maksimum stabilite sağlar. Tüm içecekler için de idealdir. Çığır açan stil ve eşsiz marka değeri. Eşsiz Cam şekli, Meyve Sularının aromalarını ve tatlarını geliştirir. Lezzeti tam olarak amaçlandığı gibi korur ve sunar. Renginin parlamasını sağlayan şeffaf camdan yapılmıştır.

Eşsiz bir tasarıma sahip olan ve size eşsiz bir lezzet doyumu sağlayan bir Shot Bardak setine sahip olmaya ne dersiniz? Bu harika bardaklar, tüm İÇECEKLER için de idealdir. İçeceklerinizin aromalarını ve tatlarını zenginleştiren bir şekle sahiptirler.

Bu shot bardakları, özellikle tabanda olmak üzere daha kalın camdan yapılmıştır. Bu takviye, içen kişi bardağı bara çarptığında kırılmasını önlemek için tasarlanmıştır. Tasarım, stil ve formda yenilikçidirler. Çağdaş barlar veya şık restoranlar için idealdir. - Bu shot bardaklarının sağlam ve sağlam tasarımı, onları geleneksel shot bardaklarına göre daha güvenilir ve kırılma olasılığını azaltır.

Geleneksel bir shot bardağını tutmayla ilgili kaygıyı ortadan kaldırın. - Bu bardaklar, (çoğu durumda) bardakların devrilme olasılığının daha yüksek olduğu büyük toplantılar veya partiler için mükemmeldir - Şık kompakt tasarım, onları yerleştirmek istediğiniz her yere daha iyi sığdırır. - Klasik bardağınızı kaç kez yanlışlıkla düşürdünüz? Düz bir taban ile tasarlanmış olması, onları oldukça dengeli bir gemi yapar. Alt ağırlık merkezi, aksiliklerden kaçınmada önemli bir faktördür.

Artık en önemli misafirlerinize farklı eğlenceli parti likörleri sunabilirsiniz. Herhangi bir ev içi bar koleksiyonuna güzel bir ek olan bu shot bardakları, harika bir sohbet başlatıcıdır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar