Kargo Bedava

Bu ürünlerden birini * alırsan kargo ödemeyeceksin. Hem ürüne sahip ol, hemde kargon bedava olsun ! Almazsanız 19,95 tl sabit kargo alınmaktadır.

Fiyatı mı Pahalı ? Pazarlık Yap ;

Ürünün fiyatı pahalı mı geldi ? Pazarlık yapabilirsin. Adeti veya fiyatı mümkünse olumlu cevap alacaksın.

Siparişin Yüksek mi Olacak ? Hediye Çeki İste ;

Yüksek tutarlı sipariş mi vereceksin ? Hediye çeki / indirim kuponu isteyebilirsin. Sipariş tutarı makul değerlerdeyse indirim alabilirsin. Hediye çeki / indirim kuponu ile anında sepetine yansır.

Bunun için Whatsapp ya da info@modacar.com'dan hemen irtibata geç 

Gönderiler ;

Saat 14:00'a kadarki siparişini max 48 saatte kargoluyoruz. Mesai Saatleri P.tesi - Cuma 08:30- 17:00 (C.tesi ve Pazar verilen siparişler P.tesi dikkate alınır.

Kargo sürecini takip edebilirsin. Bilgilere ulaşın
 
Destek ;
 
Aklına takılan sorularının cevabı aşağıda; bulamadıysan toptancozumler@arabayaservis.com'a e-posta gönder
 
Ödeme ;
 
Artık siparişin Peşin Fiyatına Tam 6 Taksit.
9 Taksit'le kolay ödeme Tüm Bankaların, Tüm Özelikli Kartlarına 9 Taksitle Kolay Ödeyin. Ayrıca Havale, Eft, ödeme seçenekleride mevcuttur. 
 
Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?
 
Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayın, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, toptancozumler@arabayaservis.com'a bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)
 
Kargo ücreti bana mı ait?
 
995 TL üzeri Sepet tutarınıza kargoyu biz ödüyoruz. 995 TL Altı rakama 19,95 sabit kargo alıyoruz. Neden mi yüksek ? Arabayaservis'te toptan alımlara yönelik ekonomik fiyatlar mevcut. Bu sebeple 995   TL yi geçmeniz çok daha uygun!. Ama istersen Kasa'da ödeme yaparken "kargomu ben ödeyeceğim" seçeneği de mevcut.  
 
İade ederken kargo ücreti bana mı ait?
 
Kolay iade ile istediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. İade ederken, eğer ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Fakat teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir.
 
Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim?
 
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
 
Kargomu nasıl takip edebilirim?
 
Kargonuzu sitemizde “Hesabım” kısmında kargo takip numarasından takip edebilirsiniz.
 
Mail ile sipariş verebilir miyim?
 
e-posta ile sipariş maalesef alınmamaktadır.
 
Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilir miyim?
 
Evet gönderebilirsiniz.
 
Kargo kapıma teslimat yapıyor mu?
 
Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.
 
Havale ücreti size mi ait?
 
Havale ücretleri bankanızın belirlediği oranlar olduğundan bize ait değildir
 
Kargo kaç günde teslim ediyor?
 
Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.
 
Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?
 
Banka kartları ile ödemelerinizi 3D Secure Sistemi (zorunlu) ile yapabilirsiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.